لطفا قبل از سفارش، به موارد زیر توجه کنید.

1- 72 ساعت ضمانت تست محصول :

اگر محصول شما آسیب دیده، کار نمی کند و یا با عنوان شرح داده شده مطابقت ندارد، لطفا با ما تماس بگیرید ظرف 3 روز پس از دریافت محصول  ما می توانیم بازپرداخت کامل سفارش شما را ترتیب دهیم.

در صورتی که بعد از 3 روز از دریافت کالا محصول شما دچار مشکل شود و یا ایرادی در کارد کرد آن مشاهده شود ما هیچ مسئولیتی را به عهده نخواهیم گرفت.

2. ضمانت نامه در مورد هواپیماهای بدون سرنشین RC / قطعات و اجزای الکترونیکی چگونه است؟

مدل های RC شکننده هستند. آنها احتمالا به علت خطای عملیاتی یا این واقعیت که شما نمی دانید چگونه پرواز هواپیمای خود را کنترل کنید، آسیب ببینند و هر گونه تصادف یا فرود غیر کنترل شده و اشتباه ممکن است به هلیکوپتر یا هواپیما آسیب برساند. ما نمیتوانیم مهارتهای پرواز، اقدامات و یا موارد پروازی اشتباه شما را کنترل کنیم. ما هیچ مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از استفاده شخصی اشتباه یا از دست دادن کنترل دستگاه نخواهیم داشت و هر گونه ادعای مربوط به عملیات اشتباه فرود یا پرواز محصولات کواد، یا سوء استفاده از آن رد خواهد شد.

3. اگر محصولی که من دریافت کردم کار نمی کرد یا ایراد فنی داشت من چه کار باید انجام دهم؟

از آنجا که این اقلام دارای ارزش بالا هستند، ممکن است از شما بخواهیم که دستگاه معیوب را برای ما ارسال کنید. هنگامی که محصول را باز می کنید، باید با تمام لوازم جانبی موجود مانند کابل، شارژر و باتری همراه باشد. اگر یک مورد از لوازم جانبی دستگاه از بین رفته باشد، از شما ماتفاوت آن دریافت خواهد شد. ما مسئولیت تمام هزینه های حمل و نقل بازگشت کالا برای گارانتی 3 روزه را به عهده خواهیم گرفت.

لطفا نگران نباشید مهمتر از همه، لطفا به محض دریافت، با خدمات مشتریان ما با ایمیل تلگرام یا شماره ثابت شرکت تماس بگیرید. شما باید در ظرف 3 روز با ما تماس بگیرید. اگر در این بازه زمانی با ما تماس نگیرید، ما مسئول این خطا نخواهیم بود. لطفا عکس ها / فیلم ها را برای نشان دادن مشکلات دستگاه به ایمیل متصل کنید. به این ترتیب، تشخیص ایراد کالا آسان تر خواهد بود . اگر از ارائه این اطلاعات خودداری کنید، ما مسئول این خرابی نیستیم.

4.ارائه مجوز پرواز برای کوادکوپترها

دقت داشته باشید در بعضی از شهر ها ارائه مجوز پرواز برای ترخیص کوادکوپتر ها با سایز و برد بالا الزامی است.

لطفا این مورد را از گمرک منطقه خود پیگیری کنید تا در زمان تحویل کواد با مشکل مواجه نشوید.

فروشانه این تعهد را می دهد در صورتی که دستگاه شما به هر دلیلی اجازه ترخیص نگرفت با عودت دادن دستگاه به فروشنده تمامی مبلغ دستگاه را به شما بازگرداند دقت داشته باشید که هزینه برگشت کالا از گمرک به فروشنده به عهده مشتری می باشد.