روش ارسال

از نظر حقوقی، وب سایت فروشانه به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشانه درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت بر اساس نرخ ارز خارجه که عمدتا دلار میباشد محاسبه می شود.

هزینه گمرکی و ارسال کالا توسط پست :

تنها مبلغی که در موارد معین از طریق پست از شما دریافت می شود، هزینه ارسال کالا و در مواردی خاص پرداخت گمرکی خواهد بود.

طبق تجربه ما در اغلب موارد هزینه های گمرکی به بسته های پستی که حجم و تعداد کمی دارند و هزینه آنها زیر سقف تعیین شده است و بسته هایی که فاقد لوازم  مخابراتی مانند گوشی های موبایل باشند نخواهد خورد.

دقت داشته باشید که برای پرداخت هزینه های گمرکی برای کالاهای گران قیمت نیازی به مراجعه شما به اداره گمرک نیست بلکه اداره پست بسته را بعد از بررسی کارشناسان گمرک ترخیص کرده و زمانی که کالا به دست شما رسید طبق فاکتور و رسید گمرک آن را از شما دریافت خواهد کرد.مبلغ دریافتی بابت هزینه ارسال کالا توسط پست بین 18 تا 20 هزارتومان و مبلغ گمرکی بابت ترخیص کالا در مواردی که ارزش کالا بیش از سقف تعیین شده باشد حدودا بین 30 تا 100 هزارتومان خواهد بود دقت داشته باشید که هزینه گمرکی را کارشناسان گمرک تعیین کرده و این مبلغ به صورت حدودی میباشد.

توجه : فروشانه هیچگونه تعهدی نسبت به میزان و مبلغ هزینه گمرکات پستی بسته های ارسالی و عدم خروج کالا از گمرک به دلایل ممنوعیت کالا نخواهد داشت.

  • به دلیل ارسال مستقیم فروشانه هیچ گونه تعهدی نسبت به ثبت و فعال کردن گوشی های هوشمند سیم کارت خور نخواهد داشت.
  • طبق آخرین تماس  با گمرک تهران برابر با قوانین سازمان همتا ابلاغ شده است که تبلت و ساعت های هوشمند سیم کارت خور در طرح نبوده و شامل رجیستری نخواهند شد.

  • قوانین طرح رجیستری

تبصره : در بعضی اوقات به دلیل ثبت تعداد سفارشات بالا از فروشنده , تعداد موجودی کالای انتخابی شما در زمان ارسال کالا به صفر می رسد یا به دلایلی اعم از مکان ارسال کالا به ایران , بسته به آدرس خریدار ارسال نمی شود یا امکان ارسال آن بعد از ثبت سفارش وجود ندارد.

در این زمان کالا به انتخاب مشتری امکان تعویض خواهد داشت یا تمام مبلغ به مشتری بدون کسر کارمزد عودت داده خواهد شد بعضی اوقات زمانی به عنوان مدت زمان موجود شدن کالا به خریدار ابلاغ می شود که بین 7 روز تا 10 روز می باشد در صورتی که کالا در این تایم امکان ارسال نداشته باشد مجددا به خریدار ابلاغ خواهد شد و بابت تاخیر در ارسال کالا هیچ مبلغ اضافی بیشتر از مبلغ سفارش به سفارش دهنده پرداخت نخواهد شد دقت این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است که تمامی سفارشات بدون هیچ مشکلی و در سریع ترین زمان برای شما ارسال شود.

مکان تحویل کالا : توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و اداره پست متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان به شما تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، پست برای بار دوم کالا را برای شما ارسال و در صورتی که باز هم درآن مکان حضور نداشته باشید به صندوق دریافت مرسوله های خارجی اداره پست محل شما برگشت خواهد خورد،که در این صورت با در دست داشتن کارت شناسایی و شماره تراک نامبر مرسوله میتوانید بسته را از اداره پست محل تحویل بگیرید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :
فروشگاه اینترنتی فروشانه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مالکیت معنوی :
کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشانه می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشانه اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت :
با پذیرش عضویت شما در سایت فروشانه عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

1- صحت مشخصات ثبت شده توسط کاربر به عهده وی میباشد و کاربر موظف به ارائه مشخصات صحیح و کامل میباشد در صورت تغییر و اشتباه در ثبت مشخصات فروشانه هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

2- استفاده از خدمات گارانتی محصولات طبق موارد توضیح داده شده در این قسمت می باشد.