1- سفارش های فروشانه در بازه زمانی 35 روزه بعد از ارسال کالا از طرف فروشنده از آسیا یا اروپا بسته به موقعیت ارسال بسته به درب منزل شما خواهند رسید.

توجه : به دلیل شیوع ویروس کرونا و مسائل پیشگیرانه در  ارسال بسته ها توسط شرکت های لجستیک پستی بین الملل به ویژه چین ممکن است کمی تاخیر به وجود بیاید شرکت فروشانه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا هرچه سریع تر کالای شما به دستتان برسد.

دقت داشته باشید که در مواردی که کالای مورد نظر شما در وب سایت تامین کننده موجود نباشد , در این صورت یا مدت زمان موجودی مجدد کالا به شما اطلاع داده خواهد شد , یا اینکه بنا به درخواست شما کالا با کالایی مشابه جایگزین و یا در نهایت مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

 

تذکر : در نظر داشته باشید هزینه ارسال پستی بسته از گمرک تا درب منزل شما مبلغی در حدود 18 تا 35 هزارتومان خواهد بود که توسط اداره پست از شما دریافت خواهد شد.

2- بعد از ثبت سفارش به شما یک کد تراک نامبر (Tracking Number) یا کد استعلام بسته پستی خارجه داده می شود که پیگیری تمامی بسته ها از قسمت استعلام بسته های پستی در وب سایت وجود دارد.

 

 

China Post

National Postal Service of China

 

1-air parcel register

زمان بندی پست هوایی چین چقدر است؟
ارسال پست هوایی از چین. با روش air parcel register به طور معمول حدود 3 تا 4 هفته طول می کشد تا به کشور مقصد برسد. شماره ردیابی هوایی ثبت شده برای این بسته ها (Tracking Number) با کد ردیابی چند رقمی است که با “2 حرف” لاتین شروع و  به پایان می رسد: RS123456789CN

 

2-Standard Shipping

پیگیری بسته های چین با روش استاندارد :

دریافت محصول از این روش به صورت میانگین حدود 3 تا 4 هفته زمان خواهد برد.

 

فروشانه با شرکت هایی طرف معامله است که گارانتی زمان تحویل آنها شاید متفاوت باشد اما ما این تعهد را می دهیم در صورتی که کالای شما به هر دلیلی طی ماکزیمم زمان تحویل بسته به دست شما نرسید تمامی مبلغ پرداختی شما را بازگشت دهیم.

چرا فروشانه پرداخت در محل ندارد :

فروشانه به دلیل اینکه محصول را به صورت کاملا مستقیم از فروشنده خارجی به مصرف کننده داخلی انتقال می دهد و برای اینکه قیمت تمام شده را به حد اقل برساند امکان دریافت محصول توسط واسطه و انتقال غیر مستقیم به خریدار را نخواهد داشت.

 

 استعلام بسته قبل از ورود        استعلام بسته بعد از ورود

3- تضمین اصالت کالا :
فروشانه این تضمین را به خریدار می دهد که کالای خریداری شده را با اصالت و سلامت کامل دریافت کند.

4- گارانتی :
تمامی کالاهای فروشانه دارای گارانتی 72 ساعت تست کالا از زمان تحویل می باشند.