1- سفارش های فروشانه در بازه زمانی 2 تا 3 هفته بعد از ارسال کالا از طرف فروشنده از آسیا یا اروپا بسته به موقعیت ارسال بسته به درب منزل شما خواهند رسید.

دقت داشته باشید که در مواردی که کالای مورد نظر شما در وب سایت تامین کننده موجود نباشد , در این صورت یا مدت زمان موجودی مجدد کالا به شما اطلاع داده خواهد شد , یا اینکه بنا به درخواست شما کالا با کالایی مشابه جایگزین و یا در نهایت مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

 فروشانه این تعهد را می دهد در صورتی که مدت زمان دریافت کالای شما بابت محصولات ارسالی بیش از 5 هفته شد تمامی مبلغ پرداختی شما را بازگشت دهد.

تذکر : در مواردی خاص زمانی که کالای شما در انبار چین موجود نباشد امکان دارد که تامین کننده از انبارهای خارج از چین مثل سوئد برای ارسال محصول شما استفاده کند که در این صورت بازه زمانی دریافت کالای شما با تاخیر فاصله زمانی پیش بینی شده به دست شما خواهد رسید.

در نظر داشته باشید هزینه ارسال پستی بسته از گمرک تا درب منزل شما مبلغی در حدود 18 تا 20 هزارتومان خواهد بود که توسط اداره پست از شما دریافت خواهد شد.

2- بعد از ثبت سفارش به شما یک کد تراک نامبر (Tracking Number) یا کد استعلام بسته پستی خارجه داده می شود که پیگیری تمامی بسته ها از قسمت استعلام بسته های پستی در وب سایت وجود دارد.

تذکر : بعضی از فروشگاه های طرف قرار داد به دلیل اینکه با شرکت پستی air parcel register برای ارسال بسته به ایران قرار داد ندارند به همین دلیل تنها روش ارسال در این صورت روش استاندارد Standard Shipping و بدون تراک نامبر خواهد بود اما فروشانه برای رضایت مشتری این بسته ها را به صورت رایگان بیمه خواهد کرد.

Standard Shipping = دریافت محصول از این روش به صورت میانگین حدود 4 هفته زمان خواهد برد.

air parcel register = دریافت محصول به همراه (Tracking Number) و این روش به صورت میانگین حدود 3 هفته زمان خواهد برد.

 استعلام بسته قبل از ورود        استعلام بسته بعد از ورود

3- تضمین اصالت کالا :
فروشانه این تضمین را به خریدار می دهد که کالای خریداری شده را با اصالت و سلامت کامل دریافت کند.

4- گارانتی :
تمامی کالاهای فروشانه دارای گارانتی 72 ساعت تست کالا از زمان تحویل می باشند.